W ramach naszej oferty mogą Państwo skorzystać z opcji montażu kompensatorów. Usługa obejmuje montowanie kompensatorów, zakupionych w naszej firmie, na instalacji Klienta.

Montaż kompensatorów od A do Z

Nasza oferta umożliwia Państwu montaż kompensatora od początku do końca – od jego zakupu, poprzez przygotowanie instalacji, aż do jego podłączenia. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas i nie muszą się martwić o prawidłowe podłączenie do instalacji.

Montaż kompensatorów
 • Fachowa pomoc w doborze odpowiedniego kompensatora

  Korzystając z doświadczenia i fachowej wiedzy nasi specjaliści pomagają dobrać rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, uwzględniając warunki, w jakich pracuje kompensator. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zakupiony i montowany kompensator sprawdzi się na określonej instalacji.

  Nasi fachowcy pomogą Państwu przy doborze kompensatorów zarówno przy zakupie dokonanym w oddziałach, jak i w naszym sklepie internetowym.

 • Przygotowanie instalacji warunkiem prawidłowego montażu

  Oprócz samego montażu oferujemy również przygotowanie instalacji, m.in. cięcie i modyfikację przebiegu rurociągu, montaż odpowiednich przeciwkołnierzy, montaż podpór stałych i przesuwnych. Odpowiednie przygotowanie instalacji jest jednym z warunków, wpływających na właściwy montaż kompensatora, a w konsekwencji na prawidłowe funkcjonowanie instalacji.

Montaż kompensatorów
 • Montaż kompensatora przez doświadczonych specjalistów

  Usługa montażu dotyczy wszystkich rodzajów kompensatorów oferowanych przez Tubes International: gumowych, elastomerowych, stalowych, tkaninowych oraz teflonowych. Wykonywana jest przez przeszkolonych i doświadczonych serwisantów. Usługa może obejmować czynności takie jak: demontaż starego kompensatora, spawanie kołnierzy, montaż nowego kompensatora oraz niezbędnych akcesoriów.

 • Dodatkowe udogodnienia wpływające na bezpieczeństwo użytkowania

  Do montowanych kompensatorów dostarczamy własne akcesoria, takie jak: odpowiednie przeciwkołnierze, opaski i płaskowniki mocujące, uszczelki, oraz specjalistyczne osłony kompensatorów: termiczne, przeciwogniowe i przeciwbryzgowe. Ułatwiają one eksploatację oraz wpływają na bezpieczeństwo użytkowania.

Montaż kompensatorów w dowolnym miejscu w Polsce
Chcesz, żebyśmy zamontowali kompensator na Twojej instalacji? Przyjedziemy do Ciebie!