Tubes International Oddział Katowice

Ponad 20 lat na Śląsku

Początki oddziału Katowice sięgają 1999 roku. W momencie jego otwarcia było to pierwsze przedstawicielstwo naszej firmy na terenie Śląska. Na chwilę obecną w regionie znajdują się już w pięciu oddziałach Tubes International: dodatkowo w Gliwicach, Częstochowie, Tychach oraz Bielsko Białej.

Dostępne stany magazynowe

Dzięki obszernej powierzchni zarówno ekspozycji, jak i w ramach stanów magazynowych (prawie 500 m2), jesteśmy w stanie zapewnić Klientom dostęp do szerokiej gamy produktów z oferty Tubes International.

Warsztat 

Na miejscu posiadamy nowoczesną spawalnię oraz dobrze wyposażony warsztat, gdzie produkowane są gotowe przewody, w tym także hydrauliczne. Warsztat techniczny produkuje, naprawia i wspomaga rozległą wiedzą w zakresie przewodów hydraulicznych, przemysłowych, jak i instalacji stałych — rurowych.

Uprawnienia

Jako Oddział Regionu Śląsk mamy uprawnienia do wystawiania dokumentów jakościowych do zakupionych u nas produktów. Warto dodać, że sprzedawane przez nas przewody są znakowane, co ułatwia ich identyfikację w razie konieczności wymiany lub naprawy — oszczędzając czas klienta.

Klient jest dla nas najważniejszy

Doświadczona kadra specjalistów rozwiąże na miejscu każdy problem związany z przesyłaniem niemalże wszystkich substancji w instalacjach elastycznych lub sztywnych.

ULTRA CLEAN®

Dodatkowym atutem oddziału jest możliwość przeczyszczenia dla Państwa przewodu za pomocą systemu ULTRA CLEAN® – co gwarantuje bezpieczeństwo pracy urządzeń, w których są montowane przewody.

Usługi realizowane w oddziale

  • Zakuwanie przewodów przemysłowych

  • Produkcja przewodów teflonowych

  • Zakuwanie przewodów hydraulicznych

  • Produkcja przewodów metalowych

  • Produkcja przewodów termoplastycznych

  • Produkcja przewodów do myjek ciśnieniowych

  • Gięcie rur hydraulicznych

  • Serwis 24h

  • Serwis maszyn i urządzeń u Klienta – hydraulika siłowa

Część usług realizowana jest poza oddziałem – zapytaj w oddziale o realizację innych usług.

Produkty katalogowe

Produkty produkcyjne

Szukasz konkretnego produktu?

Sprawdź czy towar jest dostępny w Oddziale.

1. Przejdź do wybranego produktu w sklepie internetowym.
2. Po kliknięciu w link "W oddziałach" zobaczysz dostępność towaru.

Sklep internetowy

GALERIA ZDJĘĆ: