Tubes International Oddział Wrocław

Historia Tubes Wrocław

Wrocławski oddział firmy Tubes International rozpoczął swoją działalność w maju 2005 roku i z powodzeniem zdobywa od tamtego czasu coraz szersze grono Klientów z Dolnego Śląska i sąsiednich województw, zainteresowanych ofertą firmy. Bardzo ważnym wydarzeniem w naszej historii było przeniesienie się do nowej siedziby w Mirkowie w 2012 roku

Pojemna powierzchnia

Obiekt oddziału Tubes Wrocław liczy sobie 800 m2, zaś sama lokalizacja posiada imponujące zaplecze, takie jak warsztat oraz magazyn wysokiego składowania, który pozwala nam na jeszcze lepsze zaspokajanie zapotrzebowania Klienta.

Kim jesteśmy? 

Nasz entuzjastyczny, młody zespół nie boi się podejmować żadnych wyzwań i nieustannie poszerza swoją wiedzę i zakres kompetencji.

Mobilne wizyty handlowców

Pracujący u nas handlowcy bardzo chętnie odwiedzają Klienta w jego siedzibie. Tam mogą dokonać odpowiedniego pomiaru, porozmawiać o jego potrzebach i przede wszystkim doradzić optymalne rozwiązanie.

Co nas wyróżnia?

W ofercie oddziału znajduje się standardowy asortyment Tubes International, ale warto dodać, że z uwagi na specyfikę naszych Kontrahentów wyspecjalizowaliśmy się także w wężach o profilu przeładunkowym.

Uprawnienia TDT

Mamy uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego pozwalające nam wytwarzać, naprawiać i modernizować przewody elastyczne do zbiorników transportowych oraz urządzenia do ich napełniania i opróżniania.

Usługi realizowane w oddziale

  • Zakuwanie przewodów przemysłowych

  • Produkcja przewodów teflonowych

  • Zakuwanie przewodów hydraulicznych

  • Produkcja przewodów termoplastycznych

  • Produkcja przewodów do myjek ciśnieniowych

  • Gięcie rur hydraulicznych

Część usług realizowana jest poza oddziałem – zapytaj w oddziale o realizację innych usług.

Produkty katalogowe

Produkty produkcyjne

Szukasz konkretnego produktu?

Sprawdź czy towar jest dostępny w Oddziale.

1. Przejdź do wybranego produktu w sklepie internetowym.
2. Po kliknięciu w link "W oddziałach" zobaczysz dostępność towaru.

Sklep internetowy

GALERIA ZDJĘĆ: